Biuletyn Informacji Publicznej Poradnia Medycyny Pracy Samodzielny Publiczny ZOZ
Dzień Dobry! 23 paĽdziernik 2019 - Godzina: 18:43:37

 

Menu:
 PANACEUM - TU SIĘ LECZY

Zapraszamy do leczenia się w naszej certyfikowanej, prężnie rozwijającej się placówce – oferującej kompleksową, wielospecjalistyczną opiekę medyczną w ramach kontraktu z NFZ (leczenie bezpłatne), a także możliwość uzyskania porad naszych specjalistów poza kontraktem (konsultacje odpłatne).
Nasza Przychodnia od wielu lat dba o zdrowie swoich podopiecznych, których liczba stale wzrasta i obejmuje już swoją opieką ponad dziewięć i pół tysiąca zaoptowanych mieszkańców Halemby i nie tylko.
Mamy również sporo pacjentów z dzielnic ościennych, których przywiodła dobra opinia o naszej placówce, sprawna organizacja i troska o pacjentów.
W naszej pracy stawiamy bowiem szczególny nacisk na dokładną diagnostykę chorób oraz na badania profilaktyczne wyprzedzające zachorowanie – bo dobrze przebadany pacjent to pewna diagnoza i efektywne leczenie.
Jako zgrany i sprawdzony zespół, nieustannie dbamy o coraz sprawniejszą obsługę pacjentów i stale podnosimy poziom naszych usług, czego wyrazem może być między innymi uzyskany przez nas certyfikat ISO 9001.
Jego otrzymanie potwierdza nasze wysokie kompetencje, a regularne wewnętrzne audyty kontrolne dbają o utrzymanie dobrej jakości usług medycznych. Jednak najważniejszą oceną jest dla nas widoczne zadowolenie pacjenta i poprawa stanu zdrowia naszych podopiecznych – możesz Nim zostać i Ty!

ZESPÓŁ NZOZ PANACEUM


Data wprowadzenia: 2011-09-15

Osoba wprowadzaj±ca: Marek Pawlicki - TimTech
 

 

 

 


NZOZ PANACEUM sp. z o.o.

ul. Solidarności 12
41-706 Ruda Śląska

tel. 032 242 62 19

kierownik:
lek. med. Ewa Choroba

zastępca kierownika
lek. med. Jacek Lis


Rejestracja czynna
od 7.30 do 18.00

panaceum@halemba.pl

Uwaga
Rejestracji online

Rejestracja internetowaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PANACEUM sp. z o.o.    redaktor: Timtech Marek Pawlicki